Звернення ректора

Щороку ми проводили День знань 1 вересня, але сучасні виклики часу диктують свої умови. Для цьогорічних першокурсників Свято та знайомство з адміністрацією відбудеться 7 вересня.

З 1 вересня розпочинається новий навчальний рік у бакалаврів 2-4 курсу та у магістрантів 2 курсу. Заняття зі студентами першого курсу бакалаврату розпочнуться з 7 вересня, магістранти першого курсу приступають до занять з 1 жовтня.

Протягом попереднього семестру ми разом продовжили опановувати новітні методики дистанційного навчання. Так, було не легко, але спільними зусиллями ми змогли зберегти освітній процес, забезпечили реалізацію освітніх програм та виконання навчальних планів, успішно провели заліково-екзаменаційну сесію та атестацію випускників.

На превеликий жаль, на сьогоднішній день в Україні іде війна…За рішенням Одеської обласної військової адміністрації ми розпочнемо заняття зі студентами у «змішаному» форматі. Всі учасники освітнього процесу повинні пам’ятати, що під час сигналу «Повітряна тривога» зобов’язані пройти в укриття.  Наше головне завдання – збереження життя та здоров’я усіх учасників освітнього процесу та обслуговуючого персоналу.

Більшість групових лекційних занять будуть відбуватися у дистанційному форматі. Планується використовувати технологій GOOGLE середовища та ZOOM. Індивідуальні заняття будуть проводитися в стінах академії. Репетиції оркестрів та хору будуть відбуватися по групах.

Інформування щодо змін в організації освітнього процесу відбуватиметься через офіційний сайт, через студентську спільноту у Facebook, через Viber групи та Telegram канал.

Шановні студенти, просимо Вас ознайомитися із електронним розкладом занять на вересень, який знаходить на офіційному сайті та актуалізувати свої дані в деканаті – номери мобільних телефонів, електронні адреси для покращення комунікацій.

Для викладачів підготовлені акаунти ZOOM з можливістю безперервного проведення якісних лекцій.

Ми завжди відкриті до отримання нових знань, нового досвіду, зокрема опанування технологій дистанційного навчання. Проте ми щиро віримо, що вже скоро ми зможемо повернутися до звичного живого викладання і навчання.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

З повагою, ректор ОНМА імені А.В. Нежданової,

Народний артист України, професор, кандидат мистецтвознавства

ОЛІЙНИК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ