Звернення ректора академії

Сьогодні Україна опинилась у скрутній ситуації. Війна увійшла в кожен дім, випікає кожне серце українського народу та дружніх з нами країн.

Попри все, ми щиро віримо у НАШУ ПЕРЕМОГУ! Віримо, що зможемо подолати ворога! Відбудуємо та розбудуємо НОВУ УКРАЇНУ!

До війни академія квітла перемогами у міжнародних конкурсах, на дошках оголошень красувались яскраві афіші концертів, науковці зі всього світу долучались до наших наукових заходів, міжнародні партнери радо відкривали двері мистецьких закладів для співпраці.

Сьогодні перед нами стоять нові завдання, які продиктовані воєнним станом. З 14 березня академія відновлює освітній процес в дистанційному форматі. Більшість викладачів залишилися в Одесі, ми постійно на зв’язку. Від студентів отримуємо feedback щодо їхнього безпечного перебування. Здобувачі освіти, які прийняли рішення залишитись в гуртожитках отримують допомогу від керівництва, забезпечені основними необхідними речами. Висловлюємо щиру вдячність викладачам та студентам, які вступили до лав Збройних сил України, підрозділів територіальної оборони, беруть участь у волонтерській діяльності. Адміністрація щоденно реалізує основні завдання щодо життєзабезпечення академії у ситуації воєнного часу. Щодня на зв’язку із Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством з питань мистецтва та мистецької освіти, Одеською обласною  військовою адміністрацією – працюємо у відповідності до Розпоряджень та Наказів.

Бажаю всім мужності та терпіння у цей складний для країни час, бажаю, аби вогонь віри та жаги до перемоги жив у кожному серці!

Разом до ПЕРЕМОГИ!