Засідання гуртка кафедри іноземних мов «Мовно-креативна формула творчого успіху»

3 жовтня 2023 року було проведено захід на відзначення 110-річчя від дня заснування Одеської національної музичної академії імені  А.В. Нежданової з іноземними студентами 1, 4, 5 років навчання, що також є членами наукового гуртка «Мовно-креативна формула творчого успіху».

Організатор цієї події, доцент кафедри іноземних мов  Л.І. Орєхова наголосила, що Одеська національна музична академія імені А В Нежданової була заснована 8 вересня 1913 року. За 110 років свого існування вона пройшла тривалий успішний шлях від перших музичних класів до авторитетного закладу вищої освіти. Сьогодні академія відома як один із найкращих європейських закладів вищої музичної освіти, є членом Асоціації європейських консерваторій та Європейської ліги інститутів мистецтв.

Академія є символом неперевершеного мистецького доробку і таланту, яка за роки своєї діяльності стала унікальним та неповторним осередком музичного мистецтва, культури й науки Півдня України.

Завдяки талановитим випускникам Академії та її відданим викладачам європейська музична культура є невід’ємною частиною історії національного мистецтва та освітнього процесу, а українська музика продовжує розвиватися та завойовувати міжнародні простори. Було проведено презентацію буклету «110 років Одеській національній музичній академії імені А.В. Нежданової». Презентація супроводжувалася записами святково концерту, виступами студентів і випускників ОНМА імені А.В. Нежданової. Китайські студенти дізналися про план роботи наукового гуртка «Мовно-креативна формула творчого успіху»,  заняття в якому сприяють поглибленню знань і вільному спілкуванню українською мовою.

На засіданні обговорювалися такі дискусійні питання: «Чи пов’язані між собою мова і музика?  Які слова, терміни ви використовуєте у своєму професійному мовленні? Як між собою пов’язані мова, музика і творчість? Як мовлення допомагає досягти успіху в житті та професії».  У засіданні брали участь, Мінь Цзюнь, Лі Юйсінь, Чень Сінь, Гао Чунюй, Ван Пен, Ван Канвей, Ден Маоюнь, Гао Цзяює, Лай Дехуа, Ляо Анні.