Європейський день мов на кафедрі іноземних мов

26 вересня Європейський день мов відзначили іноземні студенти спеціальності “Сольний спів”. Викладачка української мови як іноземної, доцент кафедри іноземних мов Л.І. Дузь наголосила, що свято мов в Україні вдруге відзначається за надзвичайних обставин. Вивчення державної мови України в умовах війни свідчить про підтримку боротьби українського народу за свою свободу та державну незалежність.

Європейські мови звучать у вокальних програмах студентів другого, третього та четвертого курсів. Однак практичною потребою іноземних здобувачів є опанування української мови задля глибокого засвоєння фахових знань, високохудожнього виконання своїх вокальних програм. Саме практичні заняття з української мови дають можливість іноземним студентам, магістрантам та аспірантам добре читати та писати, грамотно  висловлюватися та правильно сприймати українську мову на слух у спілкуванні з викдадачами та педагогами зі спеціальності.

burst

Китайські студенти дізналися про план роботи наукового гуртка “Аналіз пісенно-романсового тексту та літературна творчість”,  заняття в якому сприяють глибокому розумінню та правильному артикулюванню літературних текстів.

Учасники Європейського свята мов з піднесенням говорили про своє навчання в Одеській музичній академії, яка цього вересня відзначає свою славетну 110 річницю. Іноземні студенти вірять, що здобута тут майстерність стане запорукою їхнього успішного творчого майбутнього.