21 березня, у Всесвітній день поезії людство зосереджується на вічних проблемах, на почуттях честі, справедливості, моральності. У рішенні ЮНЕСКО, яким запроваджено свято, зазначається, що поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу.
Відзначенню свята поезії присвятили своє засідання члени наукового гуртка “Аналіз пісенно-романсового тексту та літературна творчість”. Наші іноземні здобувачі дізналися про мету та традиції Всесвітнього дня поезії у світі та Україні у час війни. Керівник гуртка, доцент кафедри іноземних мов Л. І. Дузь розповіла про Національний тиждень читання поезії, який цього березня проходить за темою “Пісня тисячі голосів” та під гаслом “Поезія — пам’ять, мужність, зброя”. Поезія Ліни Костенко “Мій перший вірш написаний в окопі” прозвучала на честь 95-річчя геніальної української мисткині.

Китайські студенти-вокалісти та магістранти першого року навчання розповіли про свої вокальні програми, у яких значне місце посідають твори українських композиторів на слова українських та світових поетів-ліриків. Зразки українського фольклору, а також вірші Лесі Українки, Христі Алчевської, Івана Франка, Генріха Гейне, Михайла Петренка, Івана Кутеня добре читали Вень Цзіньюй, Ма Юаньшань, Кан Цзепен, Кун Кеке, Ян Теньбо. Гуртківці показали уміння аналізувати поетичний текст, виявили розуміння виконуваних пісень і романсів, а також говорили про бажання глибоко вивчати українську мову для висловлення думок про свою любов до співу та про важливі світові проблеми.
