Вітаємо ОНМА із вступом до Європейської асоціації консерваторій

Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової з гордістю повідомляє про відновлення повноправного членства в Європейській асоціації консерваторій (AEC) з червня 2022.  
https://aec-music.eu/about-aec/aec-vision-and-mission/

Європейська асоціація консерваторій, музичних академій та вищих шкіл музики (Association Européenne des Conservatoires, Académies de Musique et Musikhochschulen) об’єднує більше 260 музичних університетів, коледжів та вищих шкіл музики з 55 країн Європи та світу.
AEC – це добровільна коаліція, що представляє заклади вищої музичної освіти.

AEC сприяє розвитку та підтримці музичної, мистецької освіти та культури як найважливішому аспекту якості людського життя, розвитку інклюзивного суспільства, що грунтується на демократичних цінностях. AEC розглядає професійно орієнтовану мистецьку освіту як прагнення до досконалості в трьох сферах: мистецька практика; навчання і викладання; дослідження та інновації. АЕС прагне сприяти розвитку цих сфер та заохочувати різноманітність та динаміку, з якими вони впроваджуються в різних установах, країнах та регіонах.
Місія AEC полягає у сприянні розвитку вищої музичної освіти. Ця робота має три основні напрямки: 

1. Підвищення цінності музики та музичної освіти в суспільстві

2. Підвищення якості вищої музичної освіти

3. Сприяння участі, інклюзивності та різноманітності.AEC працює інклюзивно, стабільно та ефективно, забезпечуючи комунікації та обмін передовими практиками.