Вітаємо кафедру хорового диригування!

Протягом 2021 року вся хорова спільнота готувалась до знакової події – IX  Всеукраїнського хорового конкурсу ім. М. Леонтовича, який був присвячений віковому Ювілею Хорового товариства та 100-літтю Безсмертя Миколи Леонтовича – сумному ювілею його трагічної загибелі… 

Протягом 16-17 жовтня 2021 року в Києві відбулись конкурсні прослуховування заключного туру IX Всеукраїнського хорового конкурсу Ім. М. Леонтовича та гала-концерт переможців конкурсу!

У фіналі конкурсу взяли участь найкращі дитячі, однорідні, камерні та мішані хори, що вибороли це право на І турі, який пройшов у всіх регіонах нашої Держави! 

В рамках цього заходу також відбулись Леонтович-Читання присвячені 100 річчю утворення найдавнішої музично-громадської організації України – Комітет пам’яті Миколи Леонтовича, правонаступником і спадкоємцем якого тепер є асоціація НВМС “Всеукраїнське хорове товариство Імені Миколи Леонтовича”. 

До складу високоповажного журі IX Всеукраїнського хорового конкурсу імені Миколи Леонтовича була запрошена представниця одеської хорової школи, досвідчений та відомий український хормейстер, керівник студентського хору Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової, голова регіонального осередку «Всеукраїнського хорового товариства ім. Миколи Леонтовича» Одеського обласного відділення НВМС, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хорового диригування, лауреат премії ім. М.В. Лисенка  – ГАЛИНА ШПАК.

Але й у складі конкурсантів фінального туру були вихованці кафедри хорового диригування ОНМА ім. А.В. Нежданової.

ТРИ представниці Одеської хорової школи вибороли призові місця і стали лауреатами! 

⚡Світлана Смірнова і дитячий хор “Забава” ДМШ 3 (м. Одеса) розділив 1 місце в номінації “Дитячі хори”! Вітаємо Світлану Миколаївну, хор “Забава” та її видатного педагога – проф. А.П.Серебрі!!!

⚡Аліна Миндюк і студентський хор фахового музичного коледжу (м. Івано-Франківськ) розділив 2 місце в номінації “Мішані хори”! Вітаємо Аліну Романівну та її хор! Світла пам’ять і слава її педагогу – проф. Л.М.Бутенко…

⚡Катерина Овчарук – асистент-стажист та молодий педагог нашої кафедри – представила на цьому знаковому форумі камерний хор “Aeternum” асистентської практики нашої музичної академії (м.Одеса) і розділила 2 місце (при цьому 1 місце не було присвоєно)! Вітаємо Катерину Олександрівну, камерний хор “Aeternum”, її консультанта – доц. В.Й.Регрута!!! 

Особливо вражає, що ця перемога одеської школи відбулась за максимально несприятливих для репетицій і концертних виступів умов; і разом з тим, особливо приємно, що цю переконливу і блискучу подію ми можемо святкувати у ювілейний рік кафедри – це найкращий подарунок!

Вітаю всіх викладачів, концертмейстерів, випускників та нинішніх студентів кафедри хорового диригування Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової!!! 

Vivat Academia!

Vivant professores!

Vivat membrum quodlibet!

Vivant membra quaelibet!

Semper sint in flore!

На фото камерний хор “Aeternum” під керівництвом викладача кафедри хорового диригування Катерини Овчарук