Вітання ректору академії з Днем народження

Професорсько-викладацький колектив, працівники та студенти Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової від усього серця вітають ректора академії, професора, Народного артиста України Олександра Олійника з Днем народження!

Шановний Олександре Леонідовичу! Бути керівником такої потужної мистецької та наукової спільноти, як академія – нелегка та відповідальна місія, що потребує неабиякої витримки, наполегливості та високого професіоналізму.

Своєю самовідданою працею Ви створюєте позитивний імідж ОНМА, а також робите вагомий внесок у розвиток вищої освіти в Україні та виховання нової генерації митців. Ваша життєва мудрість, справедливість та відданість справі є запорукою успіху нашої академії, попри усі виклики сьогодення.

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та життєвих сил, натхнення на нові амбітні проекти і починання. Нехай Ваше серце зігрівається любов’ю та турботою близьких. Хай вдома панують мир та затишок, а на життєвому шляху зустрічаються добрі люди, які допомагатимуть реалізовувати плани та втілювати мрії!

З повагою, колектив академії