Відзначення Європейського дня мов

26 вересня Європейський день мов відзначили іноземні студенти-вокалісти другого та третього курсів і аспіранти-члени наукового гуртка “Аналіз пісенно-романсового тексту та літературна творчість”. Викладачка української мови як іноземної і керівниця наукового гуртка доцент кафедри іноземних мов Л.І. Дузь наголосила, що цього року відзначення свята мов в Україні відбувається за надзвичайних обставин. Вивчення іноземними
студентами, магістрантами та аспірантами державної мови України є підтримкою у боротьбі українського народу за свою свободу і державну незалежність.

Студенти Вень Цзіньюй, Лю Цзюньчі, Ма Юаньшань, Кун Кеке, Лай Юйінь, які вже другий рік вивчають українську мову, повідомили про свої вокальні програми, що виконуються європейськими мовами.
Аспірант Се Пеньцзо розповів про свою роботу над виконанням камерного вокального репертуару, а також здійснив відеопрезентацію теми “Слово у романсі”, яка викликала зацікавлення аудиторії. Присутні ставили питання, а також розповіли про досвід опрацювання вокальних творів, набутий протягом навчання в Одеській музичній академії та під час підготовки до вокальних конкурсів.
В обговоренні взяли участь аспіранти Цю Сяочжень, Чжу Веньфень. Гуртківці затвердили план роботи на навчальний рік; до нього увійшли важливі теми студентських наукових досліджень за спеціальностями.