Відзначення всесвітнього дня поезії на кафедрі іноземних мов

21 березня Всесвітній день поезії відзначається з ініціативи ЮНЕСКО заради діалогу в ім’я гуманізму, для заохочення поетичної творчості, її поширення та перекладу. Іноземні студенти-вокалісти зустріли це свято на засідання наукового студентського гуртка “Аналіз пісенно-романсового тексту та літературна творчість”. Керівник гуртка доцент кафедри іноземних мов Л.І. Дузь розповіла про традиції  Всесвітнього дня поезії та особливості його відзначення в Україні у час війни. Сьогодні як ніколи поетична творчість українських митців невіддільна від долі Батьківщини;  вона надихає на боротьбу за державну незалежність і свободу.

Поезія передає прагнення людини жити у гармонії зі світом, пояснити свій внутрішній стан, розкрити почуттєве тло дійсності. Таким є призначення класичних і сучасних поетичних творів, що покладені на музику та виконуються іноземними студентами на академічних концертах.

Студенти Пань Шицяо, Ма Ліге, Чжу Шупінь,  Люї Ійфей, Хуан Чжигао розповіли про свої вокальні програми та українську поезію в їх складі. Гуртківці щиро читали зразки української народної та професійної поетичної творчості, говорили про почуття любові до рідної землі, що завжди дає сили та єднає справжніх патріотів. Поетичні рядки Івана Багряного “Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами” стали лейтмотивом цьогорічного свята поезії в ОНМА ім. А.В. Нежданової.