Вітаємо камерний склад хору з участю у міжнародному проєкті – 26 Interregional Youth Choir Meeting

Вітаємо всіх наших креативних, талановитих студентів та випускників, які увійшли до Камерного складу студентського хору ОНМА імені А.В. Нежданової та з честю презентували нашу музичну академію, Одеську хорову школу, кафедру хорового диригування в масштабному міжнародному проєкті – 26 Interregional Youth Choir Meeting під назвою “C.H.O.I.R.” , що проходив з 05 по 16 серпня  під патронатом Міністерства Науки та Мистецтва землі Баден-Вютемберг та за підтримки State Academy for Young Musicians  в м. Оксенхаузен (Німеччина).

Під час поїздки хоровий колектив Одеської музичної академії представляла керівник хору, кандидат мистецтвознавства, доцент, лауреат премії ім. М.Лисенка Г. С. Шпак.

Вітаємо Галину Сергіївну, всю кафедру хорового диригування та весь камерний склад студентського хору:

Руцька Олена

Кожура Михайло

Гапонюк Вадим

Копотій Іван

Январьова Марія

Королевська Лідія

Лакарен Софія

Хекало Влад

Бородавко Андрій

Шейко Ганна

Плотніков Дмитро

Демченко Ілля

Зазуля Марія

Грицькова Марія

Стасюк Тетяна

Журавель Арсений

Ковальчук Василина

Дяденко Катерина

Зведені репетиції інтернаціонального хора складом в 127 співаків, 4 масштабних концерта під керівництвом маестро Arndt Martin Henzelmann; індивідуальні консультації з вокалу, робота з різними хормейстерами; дружні концертні виступи та вечори національних культур; презентація України та нашої хорової культури під орудою Г.С.Шпак; спілкування із студентами-хормейстерами з Німеччини, Хорватії, Італії, Польщі, Боснії та Герцеговини, Угорщини, Іспанії – це безцінний досвід, який отримали наші студенти!!! Крім того, це той культурний і мистецький внесок в розуміння і вірне сприйняття нашої країни та її творчої молоді, який безумовно наближає нашу Перемогу! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦