Увага! Оголошується реєстрація на участь у міжнародному освітньому проекті Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis (2023)

В рамках партнерської співпраці Універитету музики м. Детмольд (Німеччина) та Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової було розроблено проект на 2023 рік, який отримав грантове фінансування від Німецької служби академічних обмінів (ДААД). Метою цього освітнього проекту є підримка музичної освіти в ОНМА під час війни та навчання сучасним діджитальним компетенціям в музичному мистецтві.

В 2023 році при впровадженні проекту заплановано:

  • Щосеместрові освітні теоретичо-практичні курси „Music Recording for Musicians – Audio, Video and Fundamentals“ та „Recording a Music Project“. Іновацією цього року стане принцип – менше теорії та більше практики, більше індивідуальної роботи із викладачами-звукорежисерами. Протягом семестру буде проведено 8 семінарів. Семінари проводяться англійською мовою. Участь можуть брати всі студенти, аспіранти та викладачі ОНМА за попередньою регистрацією. Наприкінці, по закінченню навчання (семестру) буде надано сертифікати, 6 кредитів ECTS.
  • В червні 2023 року 10 аспірантів в рамках академічної мобільності відвідають Університет музики м. Детмольд (Німеччина). Для них заплановано унікальний курс із використання медіа-техніки „Advanced Audio Production and Instrument Lessons“, а також фахові заняття. Тривалість академічної мобільності – 10 днів, 2 кредити ECTS.
  • Щосеместрові стипендії. Перед початком кожного семестру буде відкритий конкурс на отримання онлайн-стипендії в еквіваленті 200 Євро щомісячно. Максимальна кількість стипендіатів – 35 на семестр. Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно заповнити регистраційну форму. При призначенні стипендії враховуються такі показники:
  • Бути студентом ОНМА;
  • Постійно перебувати в Україні;
  • Мати фінасову потребу;
  • Високі результати у навчанні та творчості;
  • Суспільно-громадська робота під час війни.

Реєстрація триває до 12 лютого. Результати призначення стипендії – 24 лютого.

Семестрові стипендії призначаються з 01.02 по 30.06.2023 та з 01.09. по 31.12.2023.

Для стипендіатів участь у навчальних семінарах є обов’язковою!

Для всіх бажаючих студентів та аспірантів також надається можливість пройти освітній курс та отримати сертифікат із проходження навчання. Ця можливість надається всім, незалежно від місця перебування.

Для участі у проекті заповніть реєстраційну форму за посиланням:

https://forms.gle/HDwUfyMiaQVYBAVz8

Координатор проекту – Черняєва Ірина Анатоліївна, проректор з міжнародних зв’язків.

Email – iryna.cherniaieva@odma.edu.ua