V Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорових колективів пам’яті К.К. Пігрова 2023

Програма конференції
programa-konferencziyi.pdf (550,07 КБ)
МАТЕРІАЛИ Всеукраїнської науково-творчої конференції «Одеська хорова школа: традиції та новації»
tezy-2023.pdf (1,79 МБ)
ПОЛОЖЕННЯ про Журі V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорових колективів пам’яті К.К. Пігрова
polozhennya-pro-zhur│.pdf (522,37 КБ)
V Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорових колективів пам’яті К.К. Пігрова (09 – 16.11.2023).Конкурсна складова. Дистанційний формат участі. І частина
Конкурсна складова. Дистанційний формат участі. ІІ частина.
Буклет фестивалю-конкурсу
konkurs-pigrova-buklet.pdf (1,41 МБ)
Положення V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорових колективів пам’яті К.К. Пігрова-2023
polozhennya-2023.docx (118,42 КБ)
anketa-zayavka
anketa-zayavka-konf.docx (17,31 КБ)

Вперше в Україні! В рамках V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорових колективів пам’яті К.К Пігрова! Відкритий студентський workshop “Розправляючи крила” ! Можливість для студентів обмінятися цікавими власними практичними навичками, виконавським досвідом, особистими творчими знахідками і здобутками!

Ідея заходу – інформація від студентів до студентів! Наші спікери є учасниками багатьох мистецьких резиденцій та майстер-класів в Україні та за її межами, отримали особистий досвід під час виступів з різними хоровими колективами та участі у диригентських конкурсах, а також готові поділитись досвідом навчання у мистецьких навчальних закладах Європи.

Крім того! У слухачів буде можливість не лише послухати та взяти участь в інтерактиві, але й поділитися власним досвідом в режимі “Вільний мікрофон”: за півгодини до завершення зустрічі та за умови наявності вільного часу, ми нагадаємо вам про цю можливість. Вам цікаво?- приєднуйтесь до нас.

Участь у Воркшопі безкоштовна та можлива як в онлайн, так і в офлайн форматі!

Вхід до Малої зали академії вільний! Реєстрація для участі в якості слухача обовʼязкова за посиланням:https://docs.google.com/…/1EfY5g6…/edit