Студенти кафедри хорового диригування Лідія Королевська та Арсеній Журавель стали учасниками Європейського Форуму для Молодих Хорових Композиторів

З 9 по 14 вересня відбувся 6-ий Європейський Форум для Молодих Хорових Композиторів з Michael Alber та Karin Rehnqvist у м. Оксенгаузен (Німеччина).

Цей курс мав на меті дати молодим композиторам і аранжувальникам можливість глибше заглибитися в особливості композиції та аранжування для хорів і вокальних ансамблів через «роботу в процесі». Протягом 5 днів композитори опрацьовували свої твори, прослуховували їх з хором та редагували разом із менторкою курсу Karin Rehnqvist, а камерний хор Orpheus вивчав та озвучував ці твори під керівництвом диригента Michael Alber.

Лідія Королевська (студентка 4 курсу кафедри хорового диригування, клас професора Шпак Г.С.) стала учасницею камерного хору Orpheus, в складі якого вона знайомилась та опрацьовувала твори усіх композиторів.

Студенти ОНМА Лідія Королевська та Арсеній Журавель мали змогу отримати поради від менторки, познайомились з різними формами та стилями. На цій резиденції Арсеній Журавель (клас проф. Бондар Є.М.) представляв і опрацьовував власне аранжування пісні KHAYAT «От і вся любов». В кінці кожен твір був озвучений на концерті-презентації в Landesmusikakademie, на якому були присутні співробітники академії, музиканти та місцеві жителі.

Арсеній Журавель: «Мені було надзвичайно важливо представляти саме український твір, оскільки в часи війни українська музика має звучати масштабно на весь світ і я був дуже радий отримати позитивні відгуки щодо твору а також захоплення музикантами українською музикою».