Зіневич Руслан Васильович

викладач

Зіневич Руслан Васильович

викладач

  • викладач
Біографія

Закінчив Одеську державну консерваторію за фахом соліст –вокаліст в класі маестро Миколи Огренича.

У 1997-2001 роках – асистентура-стажування в тій же Консерваторії.

Сценічну майстерність вивчав в студії при драм. театрі м.Чернівці в  кл. Hар.арт.Украіни Анатолія Литвинчука а потім в консерваторії в класі відомого актора і режисера Бориса Зайденберга.

В 2004-2007 рр. навчався в НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ та здобув диплом Магістра державного управління.

З 1995  по 2015 – соліст Одеського національного театру опери та балету.

2000-2005,2020-2021 – педагог академічного вокалу Одеської державної академії музики.

2019-2020 викладач співу в університеті Джишоу (м.Чжанцзядзе, КНР).

Діяльність

Лауреат міжнародних конкурсів: «Антонін Дворжак» (Чехія, 1994 г.), «І.Паторжинський» (Україна, 1997), Спеціальний приз «Сігулда» на конкурсі «Бельведер» (Австрія, 1998).

Виступав на сценax Маріїнського театру, Михайлівського театру (м.Санкт-Петербург), Латвійська національна опера (Рига), Національна опера Молдови (Кишинеу), Національна опера України (Київ), Театр Марручіно (Кьети, Італія), Театр Латина (Латина, Італія), Театр Вітторіалe (Гарда, Італія), Театр Верді ді Бускольдо (Мантуя, Італія), Театр Савойя (Кампобассо, Італія), Опера Балтицка (Гданськ, Польща).

Брав участь у численних оперних фестивалях, таких як Lario Lirica (Kомо, Італія), Абано Музика (Абано-Терме, Італія), Фрозіноне лірика (Рим, Італія), Йезолопера (Венеція, Італія), Сігулда (Латвія), «Золота корона» (Україна), Фестиваль Любліана (Словенія), Каслвардопера (Белфаст, Північна Ірландія).

Виступав з симфонічними оркестрами, такими як Vara Radio (Амстердам, «Концертгебау»), оркестр Sinfonica di San Remo (Італія), Оркестр Sinfonica di Molise (Італія), Латвійський національний симфонічний оркестр, Національний симфонічний оркестр Словенії, Національний симфонічний оркестр Молдови, Національний симфонічний оркестр України.

Постійно виступає в Оперних і концертних турах в Великобританії, Швейцарії, Іспанії, Нідерландах, Ірландії, Португалії, Польщі та Японії.

Серед  значних виступів: концерт з маестро Лучано Паваротті (Сассуоло, Італія), «Борис Годунов» з Паата Бурчуладзе (Любляна, Словенія), «Травіата» і «Ріголетто» в Королівському Альберт-Холі (Лондон), «Ріголетто» в оперному фестивалі « Естате Фьезолана »(Італія),« Тоска»(Каслвард фестиваль,Белфаст),« Ріголетто »,« Мадам Батерфляй », в Театро Савойя (Кампобассо, Італія),« Травіата »в оперному театрі« Потенца »(Італія),« Травіата »і« Богема »в театро Брешії (Італія) і« Травіата »,« Ріголетто », на фестивалі Lirico of Frosinone (Італія).

У 2014-2017 співпрацював з відомим британським оперним продюсером Еллен Кент в якості асистента режисера багатьох класичних опер-Травіата, Ріголетто, Мадам Батерфляй, Богема, Тоска, Кармен і ін.

У 2002 р в Лондоні був запрошений для репетицій бродвейської постановки опери “Богема” Пуччіні в режисурі відомого голівудського режисера База Лермана.

 

За багато років творчої кар’єри здійснив численні проекти міжнародної співпраці у сфері культури ,серед яких –міжнародний проєкт  українських академічних оперних театрів з артистичною агенцією Opera stage( Італія),з компанією Ellen Kent Opera and ballet international (Велика Британія),Agencija Brussa та AVIP( Польща),10 світових диригентів( Спільний проєкт центру італійської культури в Україні та оркестру «Молодь Слобожанщини», спільні міжнародні проєкти з відомими світовими продюсерами,режисерами та музикантами,серед яких -співпраця з зірками класичної музики: Паваротті, Нетребко,Гаранча,Леоне Маджера,Лео Нуччі,Карло Антоніо де Лючія та іншими.

Вільно володіє англійською , італійською і польською мовами, а також спілкується французькою, румунською мовами.

Має великі дружні і творчі зв’язки в багатьох країнах світу.