Чекалюк Галина Василівна

викладач

Чекалюк Галина Василівна

викладач

  • викладач
Біографія

Навчалась в спеціальній музичній школі ім. П.С. Столярського в класі учня Петра Соломоновича, Зісермана А.Л. та в одеській консерваторії ім. А.В. Нежданової в класі лауреатки конкурсу ім. М. Лисенка, О.В. Соколовської.
13 років працювала в оркестрі Одеського театру опери та балету в групі I скрипок, неодноразово виконуючи соло в балетних та оперних виставах. В 1993 р. по конкурсу отримала посаду в групі I скрипок Національного одеського філармонійного оркестру, в скаладі якого виступала на ведучих сценах світу та України (Карнгегі Хол Нью-Йорк, Кеннеді-центр Вашингтон, Оранж-центр Лос-Анжелес, Чікаго-хол, Музик-ферайн Відень, Бетховен-центр Бонн, Барбікан-ценр Лондон, на сценах Мадріду, Гранади, Грацу, Лінцу, Кельну, Дюссельдорфу, Перту та багатьох інших). Приймала участь у всіх записах компакт-дисків оркестру.
Роботу в оркестрі поєднувала з камерним виконавством в проектах камерної опери, в квінтеті та інших камерних складах пропагуючи класичну та сучасну музику на різних концертних майданчиках нашого міста.
З 2000 року приєднала ще й педагогічну діяльність. Спочатку в Південноукраїнському національному педагогічному університеті ім. К.Д. Ушинського, потім в Одеській державній музичній академії ім. А.В. Нежданової. Ряд її студентів стали лауреатами різних міжнародних конкурсів, в тому числі Чен Гуанью, який дістав Гран Прі конкурсу «Кримська весна 2005», лауреат I премії Міжнародного конкурсу «Мистецтво XXI століття», приймав участь в I-му та II-му міжнародних конкурсах скрипалів ім. Д. Ойстраха та II-му міжнародному конкурсі ім. М. Лисенка. Гуанью як соліст виступав з філармонійними оркестрами міст Харкова та Ялти, з камерним оркестром грав в Київській та Одеській музичних академіях та в залі школи ім. П.С. Столярського.
Неодноразово проводила майстер-класи в музичних школах міста, підготувала та виступала з лекціями в тематичних концертах. Займалась редагуванням творів сучасних авторів, робила переклади для різноманітних ансамблів. Нею розроблена програма курсу «Оркестрових труднощів» нашої академії. Багаторазово була членом журі міжнародних конкурсів. Нагороджена грамотами Міністерства культури та туризму, також Міністерства освіти та науки.