Фортученко Наталія Дмитрівна

викладач

Фортученко Наталія Дмитрівна

викладач

  • викладач
  • концертмейстер кафедри струнних інструментів
Біографія

Наталія Дмитрівна Фортученко народилась у м.Одесі. Закінчила з відзнакою Одеське державне музичне училище ім.К.Ф.Данькевича (1992 р., клас викладача Пашковської Д.Г.) та Одеську державну консерваторію ім.А.В.Нежданової (нині – ОНМА ім.А.В.Нежданової). Її викладачами були проф.Бугаєвський Н.М. (клас фортепіано), доцент Воліна-Данілова Р.В. (клас концертмейстерства) і Май А.З. (клас камерного ансамблю).

З 1997 р. працює концертмейстером на кафедрі струнних інструментів у провідних викладачів Шкарпітного О.П., Станко О.О., Турчинського М.А., Кузікова В.Н., Полянської Т.П., Мерцалової З.П., Чекалюка В.В., Дєдікова М.В., Комарової І.І., Шахова М.М.

Неодноразово брала участь у всеукраїнських і міжнародних конкурсах, багаточисленних концертах класів, кафедральних, сольних та аспірантських концертах. Лауреат та дипломант ІІ міжнародного конкурсу контрабасистів ім.С.А.Кусевицького (Санкт-Петербург), Мистецтво ХХІ століття (Київ-Ворзель), Міжнародний фестиваль-конкурс “Південний експрес” (Ялта) та інших. У якості запрошеного концертмейстера брала участь у майстер-класах Одеської Академії класичної музики у класах Едгара Моро, Максима Дєдікова та Сантьяго Каньон Валенсія.

З 2000 р. Фортученко Н.Д. викладає на кафедрі концертмейстерства. За роки роботи на кафедрі випустила понад 30 студентів-концертмейстерів, що нині працюють в ОНМА ім.Нежданової, ОДМЛ ім.проф.П.С.Столярського, ОФКМ ім.К.Ф.Данькевича, музичних школах міста Одеси, а також інших містах України.

Галерея