Руснак Юлія Миколаївна

викладач

Руснак Юлія Миколаївна

викладач

  • викладач
Біографія

Навчалась в Одеській середній спеціальній музичній школи-інтернат імені П. С. Столярського (нині Одеський державний музичний ліцей імені П.С. Столярського), яку закінчила з відзнакою в 2006 році.
У 2006 році вступила до Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової (нині Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової) на фортепіанно-теоретичний факультет в клас фортепіано професора, Заслуженого діяча мистецтв Т. І. Шевченко та в клас органу в.о. доцента О. О. Єфремової.
У 2010 році отримала ступінь бакалавра і вступила до магістратури, яку закінчила з червоним дипломом в 2011 році. Отримала кваліфікацію концертного виконавця, артиста камерного ансамблю, концертмейстера, викладача по класу фортепіано.
У 2011 році вступила в асистентуру-стажування в Одеську національну музичну академію імені А. В. Нежданової на заочну форму навчання, творчий керівник професор, Заслужений діяч мистецтв Т. І. Шевченко.
З січня 2009 року по вересень 2018 року працювала лаборантом Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, з вересня 2009 року і по вересень 2016 року працювала концертмейстером кафедри народних інструментів, а з вересня 2015 року по вересень 2018 року концертмейстером кафедри сольного співу Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової. З вересня 2016 року і по теперішній час працює викладачем кафедри спеціального фортепіано ОНМА імені А. В. Нежданової.
За час навчання в консерваторії неодноразово брала участь в міжнародних конкурсах та майстер-класах: Відень, Австрія, 2007, Лауреат I премії; Міхельштадт, Німеччина, 2008, органні майстер-класи; Фуншал, Мадейра, Португалія, 2009 Лауреат I премії; Гамбург, Німеччина, 2011, фортепіанні майстер-класи. За роки роботи концертмейстером неодноразово отримувала дипломи концертмейстера на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
У вересні 2018 року студентка 4 курсу Анастасія Горун отримала звання лауреата II премії I Міжнародного конкурсу піаністів імені Ф. Шопена в Відні (Австрія).
Як сольний виконавець неодноразово приймала участь в концертах абонементу Одеської обласної філармонії №2 «Зірки, запалені генієм…» за участю камерного оркестру філармонії, диригент Ігор Шаврук, та в концертах викладачів кафедри спеціального фортепіано у ОНМА імені А.В. Нежданової.
Нагороджена грамотою за активну участь у Музичному марафоні лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів «Класик Фест» в рамках програми святкування 265-ої річниці з Дня заснування міста Кропивницького (2019 р.).