Водопьянова Тетяна Віталіївна

старший викладач

Водопьянова Тетяна Віталіївна

старший викладач

  • старший викладач
Біографія

Народилася у 1951 році у місті Херсоні. Першими педагогами були Павло Григорович Попов та Іван Григорович Курлян (учень професора П.С. Столярського).
У 1964 році вступила до школи імені професора П.С. Столярського в клас учня та наступника П.С. Столярського професора Мордковича В.З.

1970 року закінчила школу і вступила до Одеської консерваторії ім. А.В. Нежданової (нині ОНМА), продовжувала займатися у класі професора Мордковича В.З.

1974 року стала лауреатом Першого Всеукраїнського конкурсу імені М.В. Лисенка. У 1975 році закінчила консерваторію з відзнакою та вступила до асистентури – стажування при Київській консерваторії імені П.І.Чайковського (нині КНМА) до класу Заслуженої Артистки України, лауреата Міжнародних конкурсів Пархоменка О.М.
Закінчила асистентуру-стажування у 1977 році з відзнакою та була прийнята на роботу до Одеської консерваторії.

Педагогічну роботу поєднувала з виконавською діяльністю. Виступала з концертами в Одесі, Києві, інших містах України, Білорусії, Фінляндії. Запрошувалася до Журі Третього та Четвертого конкурсів імені М.В. Лисенка.
Були видані статті з історії Одеської скрипкової школи.

Учні

За час роботи в Одеській консерваторії випускниками стали 88 скрипалів. Вони працюють в Україні, Росії, Німеччині, Угорщині, Мексиці, Алжирі, Китаї, США, Еквадорі. Серед них лауреати Міжнародних конкурсів та фестивалів. Ірина Боренко, Денис Лозніков, ЧжаньПань, Тань Інінь, Наталія Бахтіна, Вадим Виходцевський, Марія Мельничук, ректор Алжирської консеваторії Бухарі Мугарі, Заслужений артист України Дмитро Притула.