Олена В’ячеславівна Швець

старший викладач

Олена В’ячеславівна Швець

старший викладач

  • старший викладач 
Біографія

Старший викладач Олена В’ячеславівна Швець працює в Одеській національній музичній академії  імені А. В. Нежданової з 1996 року (26 років) на кафедрі оперної підготовки, викладає  в академічних групах для студентів кафедри сольного співу предмети – танок та сценічний рух. Олена В’ячеславівна також веде активну балетмейстерську роботу у складі постановочних груп з предметів оперний клас та оперна студія, у концертних програмах кафедри та дипломних спектаклях. В своїй навчально-методичній роботі використовує авторські навчально-методичні програми розроблені спеціально для студентів-вокалістів, згідно навчальним програмам Міністерства культури та інформаційної політики України.

У 1985 році закінчила Московський державний інститут культури за фахом  «Культурно-просвітня робота» з присвоєнням кваліфікації: культпросвіт робітник, керівник хореографічного  колективу.

Після закінчення працювала у концертному ансамблі Радянської армії міста Ленінск, Казахскої СРСР артисткою балету.

З 1987 року працювала в ансамблі пісні та танцю Одеського військового округу, міста Одеси  артисткою балету.

У серпні 2012 року одержала диплом магістра, напрям підготовки, спеціальність «Мистецтво» 8.020202 хореографія та здобула кваліфікацію – балетмейстера, викладача у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.