Михайлова Лариса Олександрівна

провідний концертмейстер

Михайлова Лариса Олександрівна

провідний концертмейстер

  • провідний концертмейстер
Біографія

Михайлова Лариса Олександрівна – провідний концертмейстер, лауреат міжнародних конкурсів.

1969 року закінчила спеціальну музичну школу імені професора П.С. Столярського по класу фортепіано, викладач Федосов М. І.

З 4 по 11 клас виступала солісткою симфонічного оркестру «Будинку Вчених» (керівник Д. Лембрський) та симфонічного оркестру Палацу піонерів імені Я. Гордієнко (керівник Е. Тобіаш).

Після реорганізації оркестру Лариса Олександрівна – концертмейстер ансамблю скрипалів під керівництвом Б. Гонтарь.

З 1969 по 1971 р. – музичний працівник у дитячому садку.

1972 році закінчила Тернопільське музичне училище. В цьому ж році вступила до Одеської державної консерваторії імені А.В. Нежданової.

З 1976 року працює в Одеській державній консерваторії (нині – Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової) на кафедрі духових та ударних інструментів концертмейстером.

1978 року закінчила Одеську державну консерваторію (ОНМА імені А.В. Нежданової) і за розподілом залишилася працювати на кафедрі в класі фагота доцента Карауловського Н. І. та в класі валторни доцента Березняка А. М.

За роки роботи, крім основних класів – валторни та фагота, Лариса Олександрівна співпрацювала з багатьма викладачами кафедри: професором Повзун В. П. (кларнет); заслуженим артистом Закорським С. І. (флейта); доцентом Лубом В. Н. (труба) та ін.

За сумісництвом Л. О. Михайлова в 80-ті роки працювала концертмейстером балету Одеського оперного театру.

З 2005 по 2007 рік – викладач концертмейстерства на кафедрі концертмейстерства ОДМА імені А. В. Нежданової.

З 2008 по 2010 рік – викладач фортепіано в музичній школі с. Фонтанка.

З 2007 по 2012 рік – концертмейстер відділу духових та ударних інструментів Одеського училища мистецтв та культури імені К. Ф. Данькевича в класі викладача Галика В. С., Ніколаєва А. Н. (валторна), Воронкіна С. А. (кларнет).

З 20116- по 2019 роки концертмейстер в ДТШ м. Одеси (сумісник).

З 2019 по 2020 роки- працювала в Південноукраїнському національному педагогічному  університеті ім. К. Д.  Ушинського (сумісник).

В даний час Лариса Олександрівна працює в класі фагота на кафедрі духових та ударних інструментів ОНМА імені А. В. Нежданової, викладач Грицюк І. В. За сумісництвом – викладач та концертмейстер Комінтернівської музичної школи (з 2016 року).