Ревенко Віра Олексіївна

професор, директор оперної студії

Ревенко Віра Олексіївна

професор, директор оперної студії

  • професор
  • директор оперної студії
  • Народна артистка Украïни
Біографія

Ревенко Віра Олексіївна народилася в м. Одесі. Закінчила Одеське музичне училище по класу фортепіано. Потім вступила до Одеської консерваторії на відділення сольного співу (клас заслуженого діяча мистецтв, професора Войцеховської Наталії Федорівни). Після закінчення консерваторії була прийнята до аспірантури. За роки навчання їздила на гастролі в якості солістки з оркестром народних інструментів Одеської консерваторії по містах Німеччини. Партнерами були народні артисти України Н. Огренич, В. Навроцький. У 1996 році була прийнята солісткою до Одеського національного академічного театру опери та балету. Одночасно була запрошена на роботу до Одеської державної (національної) музичної академії імені А. В. Нежданової на кафедру сольного співу викладачем.

У 1999 році отримала високе звання заслуженої артистки України. 2001 року отримала вчений ступінь доцента. Лавреат безлічі Міжнародних конкурсів. Є постійним членом журі Міжнародних конкурсів і фестивалів в Румунії, Чехії та Німеччини.

Ревенко Віра Олексіївна дає велику кількість благодійних сольних концетов в Україні та за кордоном. Гастролювала в Німеччині, Фінляндії, Канаді, Іспанії, Румунії та ін.

Віра Олексіївна веде активне творче життя. З перших днів війни бере участь у благодійних концертах у різних містах та у гарячих точках України.