Лаврик Наталія Ізмаілівна

професор

Лаврик Наталія Ізмаілівна

професор

  • професор
Біографія

Наталія Ізмаілівна Лаврик – піаністка, професор кафедри камерного ансамблю. Випускниця Донецького державного музично-педагогічного інституту; асистентури-стажування Київської державної консерваторії імені  П.І.Чайковського (клас Л.Е. Цвірко). Лауреат премії імені С. Прокоф`єва. Концертувала у складі ансамблю старовинної музики «MUZEUМ» (партія клавесина), має запис компакт-диску (Нідерланди).

З 1987 по 2001 роки виступала у фортепіанному дуеті з Н. Строчан; а також з заслуженими артистами України В. Гамарем. Е. Ідельчуком (скрипка), народними артистом України В. Червовим (віолончель). На кафедрі камерного ансамблю ОНМА імені А.В. Нежданової працює з 2015 року. Підготувала низку лауреатів різноманітних конкурсів, серед яких є конкурси: «Золота осінь», «Мистецтво ХХІ сторіччя», конкурс імені І. Падеревського (м. Житомир), «Обрії класики» та «I.C.M.U».

Н. І. Лаврик член Національної Всеукраїнської Музичної Спілки.

Публікації

Є автором навчально-методичних та науково-методичних робіт з камерного ансамблю та фортепіанного дуету.

« Коллаж впечатлений» в газеті ОНМА імени А. В. Нежданової « Музыкальный вестник» №31-32. С.51.

Опубліковані наукові  тези:

  • «Концентрація образних станів у сонаті «Метафора» для віолончелі та фортепіано Олександра Костіна» Київ.7-8.11.2019 та .
  • «Композитор Фердинанд Ріс – учень та відданий друг Бетховена// Всеукраїнська науково-творча конференція «Бетховенські традиції виконавства в просторі камерного музикування ХІХ-ХХІ (до 250-річчя від дня народження Л.ван Бетховена) 10.12-12.12.2020.
  • Соната для віолончелі та фортепіано в мистецтві українських композиторів –піаністів (В. Барвінський, В. Косенко, В. Сечкін) // “Віктор Косенко, його доба і культура ХХІ століття. НАУКОВИЙ ЗБІРНИК Матеріалів I Науково-практичної конференції, присвяченої 80-річчю створення Музею-квартири В.С. Косенка (29 листопада 2018 р.)” К.,-2020-174 с. с.56-62. Електронна та друкована версії.

Приймала участь у Всеукраїнській науково-педагогічному підвищенню кваліфікації «Музика,як художнь-естетичний феномен та сфера культурної діяльності». Після семінару надрукувала наукову тезу на тему: «Ігнац Лахнер. «Забуті шедеври»» 21.02-03.04.2022.