Кулік Ганна Василівна

провідний концертмейстер

Кулік Ганна Василівна

провідний концертмейстер

  • провідний концертмейстер
  • лауреат міжнародних конкурсів
Біографія

Кулік Ганна Василівна народилася у м. Іллічівськ. З 1979 р. по 1987 р. навчалася в Іллічівській дитячій школі мистецтв (клас Л. А. Радомської). У 1987 році вступила до Одеського державного музичного училища імені К. Ф. Данькевича на фортепіанне відділення. Займалася в класах педагогів: Є. А. Чайка (клас спеціального інструмента), В. М. Рибальченко (клас концертмейстерства), Т. Н. Вищик (клас камерного ансамблю).

З 1992 по 1997 навчалася в Одеській державній консерваторії імені А. В. Нежданової по класу спеціального фортепіано. По спеціальності займалася в класі доцента Є. Л. Лисюка, клас концертмейстерства – Л. О. Снегирьової, клас камерного ансамблю – Л. С. Шевченко.

З 1991 по 1993 –  викладач по класу фортепіано та концертмейстер у Великодолинській ДМШ.

З 1993 по 1997 – викладач по класу фортепіано Канівського училища культури і мистецтв та концертмейстер у класах: П. М. Сазонова – тромбон, М. Н. Пилипчук – валторна, В. Н. Кулік – ударні.

З 1997 по теперішній час – концертмейстер на кафедрі народних інструментів ОНМА імені А. В. Нежданової.  За 24 роки своєї трудової діяльності на кафедрі працювала у класах: заслуженого артиста України, професора Д. І. Сіпітинера, народного артиста України, професора Я. А. Скибинського, заслуженого діяча мистецтв України, професора Р. М. Козака, кандидата мистецтвознавства, в. о. доцента С. А. Мурзи, кандидата мистецтвознавства, професора А. Д. Черноіваненко, заслуженого артиста України, доцента І. М. Чирки, кандидата мистецтвознавства, в. о. доцента О. А. Хорошавіної, лауреата міжнародних конкурсів, старшого викладача І. В. Форманюк.

З 2001 року Ганна Василівна поєднує роботу в Одеській музичній академії з роботою в Іллічівській дитячій музичній школі мистецтв. У якості концертмейстера хорового колективу «Глорія», а також з учнями народного відділу, неодноразово брала участь у різних внутрішкільних і міських концертах, а також в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях. Її виступи відзначені дипломами й грамотами.

Діяльність

За час роботи в ОНМА відзначена численною кількістю дипломів на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Г. В. Кулік веде активну концертну діяльність в дуеті з лауреатом міжнародних конкурсів Іриною Форманюк, виступаючи з концертними програмами в Одеській обласній філармонії та містами України, бере участь у міжнародних фестивалях, творчих зустрічах, всеукраїнських науково-практичних конференціях.

Нагороди

За вагомі творчі здобутки у галузі музичної культури та освіти, значний особистий внесок у розвиток народно-інструментального мистецтва України відзначена Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації (2019 р.)

Галерея

Д. Шостакович. «Бурлеска»: