Коршомна Катерина Юріївна

викладач

Коршомна Катерина Юріївна

викладач

  • викладач
Біографія

Коршомна Катерина Юріївна – скрипалька, альтистка, артистка групи альтів Національного Одеського Філармонійного Оркестру, викладач камерного ансамблю та струнного квартету.

У 2012 році завершила навчання у ОССМШІ ім. П. С. Столярського по класу скрипки у доц. Лаптєвої Г. М. У 2017 році закінчила магістратуру ОНМА ім. А. В. Нежданової ( по класу скрипки у доц.. Лаптевої Г.М., клас камерного ансамблю доц. Зима Л. В., клас струнного квартету Базан О. Ю.). У 2020 році закінчила асистентуру-стажування за спеціалізацією «Камерний ансамбль» (клас доц. Щербакової О. К.) та вступила до творчої аспірантури за тим же напрямом.

У період 2017 – 2020 концертмейстер кафедри камерного ансамблю (скрипка, альт). За час концертмейстерської діяльності працювала у класах проф. Повзун Л. І., доц. Щербакової О. К., доц. Зима Л. В., доц. Андріянової, в.о. доц. Кравченко Т. В., ст. викл. Базан О. Ю., викл. Курочкіної М. А. та виконала низку творів для різних камерно-інструментальних складів від епохи Бароко до ХХІ ст.

З 2018 року – викладач класу скрипки кафедри оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування. Також читає курс лекцій з історії виконавства на струнних інструментах.

Як викладач на кафедрі камерного ансамблю працює з 2020 року. За цей період під керівництвом Коршомної К. Ю. відбулося декілька концертів класу, серед яких концерт струнних квартетів «Quatro» та концерт студентів заочного відділення «Klavier und…».

Учні

Лауреатами міжнародних конкурсів стали струнні квартети у складі:

Швець Данило, Вікторія Паращак, Станіслава Короткова, Михайло Безчастнов ( VIII Дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Самоцвіти-онлайн» 2021, І премія);

Швець Данило, Вікторія Паращак, Станіслава Короткова, Дар’я Дідик (ІІ Міжнародний дистанційний конкурс мистецтв «Odessa Summer Fest» 2021, І премія);

Шпига Анастасія, Чиркова Аліна, Курочкіна Мар’яна, Безчастнов Михайло (ІІ Міжнародний дистанційний конкурс мистецтв «Odessa Summer Fest» 2021, І премія).

Викладач веде активну виконавську (сольні концерти, участь у кафедральних концертах, різноманітні творчі проекти) та наукову діяльність (участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях).