Струк Вероніка

концертмейстер

Струк Вероніка

концертмейстер

  • концертмейстер
Біографія

Струк Вероніка- закінчила з відзнакою Одеську консерваторію ім. Нежданової за спеціальністю “фортепіано” (клас проф. І. І. Сухомлінова), факультативно вивчала орган у класі доц. В. Л. Рубахи.

З 1996 по 1999 стажувалась у Musikakademie Rheinsberg (Німеччина) у Джеффрі Бернса (фортепіано) та Герхарда Гроша (орган).

У 2004 році стажувалася в Німецькому університеті Сібіу (Румунія) у проф. Урсули Філіппі (орган) та проф. Курта Філіппі (церковний хоровий спів). Потім неодноразово відвідувала майстер-класи У. Філіппі та проф.

З 2000 є музикантом, а з 2002 року (після встановлення органу) органістом Німецької євангелічно-лютеранської церкви св. Павла в Одесі (кірха), з 2010 року – організатор щонедільних органних концертів у кірхи, а з 2011 р. – соу. (провела дев’ять фестивалів)

Популяризує насамперед німецьку органну музику: у репертуарі найкращі твори Баха, Мендельсона, Райнбергера, Регера, а також маловідомих композиторів Німеччини.

Гастролювала в Німеччині, Румунії, Молдові, Росії, Польщі, Австрії, у багатьох органних залах України. Частий гість на різних міжнародних органічних фестивалях.

З квітня 2001 працює в ОНАТОіБ концертмейстером спочатку в балеті, а з осені 2002 в оперній трупі.

Одночасно працює концертмейстером на кафедрі оперної підготовки ОНМА ім. Нежданової.