Кікнавелідзе (Швець) Катерина Олегівна

концертмейстер

Кікнавелідзе (Швець) Катерина Олегівна

концертмейстер

  • концертмейстер, скрипка
Біографія

Народилася 24 квітня 1986 року в м. Хмельницький, Україна.

В 2002 році закінчила дитячу музичну школу-студію при ХМУ ім. В. Заремби по класу скрипки, в класі викладача Т. М. Левчук.

2002-2006 – роки навчання у  ХМУ ім. В. Заремби, в класі викладача Т. М. Левчук (скрипка), С. Леонов (оперно-симфонічне диригування).

З 2004 по 2006 р. працювала викладачем по класу скрипки в ДМШ м. Красилів, а  також працювала артистом оркестру в обласному камерному оркестрі при Хмельницькій Філармонії.

В 2006 році отримала диплом з відзнакою по класу скрипки, а також диплом з відзнакою по класу диригування (клас викладача С. О. Леонова).

У 2006 році вступила до ОНМА ім. Нежданової, навчалася в класі Т. В. Водоп’янової (скрипка), Л. В. Зими (камерний ансамбль), О. П. Шкарпітного (квартет). В 2010 році отримала перше місце на міжнародному конкурсі камерних ансамблів в складі квінтету, М. Ворзель, а в 2011 перше місце на міжнародному конкурсі в складі квінтету, м. Одеса (IСMU).

В 2011 році отримала диплом з відзнакою та рекомендацію до вступу до аспiрантури.

З 2011 року по теперішній час займає посаду концертмейстера кафедри камерного ансамблю в ОНМА ім. А. В. Нежданової. Робота ведеться  в класах викладачів: Е. Р. Дагілайська, Л. В. Зима, Н. С. Бузанова, А. В. Сотнікова, Н. І. Лаврик.

З 2011 по 2016 р. – працювала викладачем по класу скрипки в 2 ДШМ при ЗОШІ №1.

З 2012 року займається науковою діяльністю, приймає участь у наукових конференціях, публікує наукові статті у вітчизняних та закордонних наукових виданнях.

1 жовтня 2017 року вступила до наукової аспірантури за спеціальністю «музичне мистецтво» на денну форму навчання, кафедра історії музики та музичної етнографії, науковий керівник С. В. Осадча.