Випускник Криворізького музичного училища (нині – КЗ «Криворізький обласний фаховий музичний коледж» ДОР») (1986-1990), Донецької музичної академії ім. С. Прокоф`єва (1990-1995) і Національної музичної академії України ім. П. Чайковського за спеціальністю «диригент музичного театру та симфонічного оркестру» з класу професора В. Гнєдаша (1998-2002).
Свою творчу діяльність розпочав у 1995 році в Донецькому академічному театрі опери та балету ім. С. Солов`яненка на посаді диригента симфонічного оркестру. З 2015 року – диригент Київського національного академічного театру оперети, з 2017 по 2019 роки – головний диригент Київського муніципального театру опери та балету для дітей та юнацтва. Співпрацював з симфонічним оркестрами Угорського державного оперного театру (Magyar Állami Operaház), Кримської філармонії, Хмельницької обласної філармонії, Івано-Франківської обласної Філармонії, оркестром GSO.
З 2022 року – диригент вищої категорії Одеського національного академічного театру опери та балету.
З 2007 року Володимир Врублевський веде активну гастрольну діяльність: брав участь в оперних фестивалях Іспанії, виступав на провідних сценах Франції, Бельгії, Швейцарії, Польщі. Численні ЗМІ відзначили високий виконавський рівень оркестру під орудою Володимира Врублевського.
З 2014 по 2018 роки викладав симфонічне диригування в Київському національному університеті культури та мистецтв. Автор численних наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних фахових виданнях.
Широкий виконавський репертуар Володимира Врублевського включає твори різних епох, жанрів та стилів – опери, балети, оперети симфонії, ораторії, інструментальні концерти, в яких модерністські твори звучать поряд із шедеврами світової та української класики.
За час роботи в Одеській опері під його орудою звучали «Севільський цирульник» Дж. Россіні, «Трубадур» Дж. Верді, «Жизель» А. Адана, «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, «Долі» Ю. Гомельської, концерті програми.
Співпрацював із провідними майстрами оперної та балетної сцени, серед яких Людмила Шемчук, Вікторія Лук’янець, Юрій Нечаєв, Олександр Гурець, Мартін Ілиев, Міки Морі, Луіс Канзіно, Луіс Сантана, Андрес Вераменді та інші.
Диригування та читання партитур: практикум/ В.А. Врублевський .- К.:КНУКіМ,2018.-100с.
Диригування: практикум/ В.А. Врублевський .- К.:КНУКіМ,2018. – 44с.
Диригентська інтерпретація концерту №2 для віолончелі з оркестром Геннадія Ляшенка, в науковому журналі «Молодий вчений» №7(47) липень 2017року, -17 розділ , – С. 63-67