Кучма Олена Петрівна

доцент

Кучма Олена Петрівна

доцент

  • кандидат мистецтвознавства
  • доцент, який немає вченого звання 
  • заступник директора з навчальної роботи ОССМШІ ім.проф.П.С.Столярського
Біографія

Народилася 1979 року в м. Кагарлик Київської області. 1994 року вступила на теоретичний відділ Черкаського музичного училища ім. С. С. Гулака-Артемовського, який закінчила у 1998 році.

З 1998 по 2003 р.р. – студентка Одеської державної, згодом, національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, яку закінчила за фахом «музикознавство» у класі професора, кандидата мистецтвознавства Розенберг Р. М. По закінченню музичної академії вступила до наукової аспірантури цього ж начального закладу, яку закінчила у 2006 році. 2008 року під керівництвом професора, кандидата мистецтвознавства Розенберг Р. М. захистила кандидатську дисертацію «Діалогічність як принцип стильового мислення в музиці 2-ої половини ХХ століття (на прикладі творчості Р. Щедріна)». 

Після закінчення аспірантури та захисту дисертації залишилася працювати на кафедрі історії музики та музичної етнографії. З 2008 року паралельно працює в Одеській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. проф. П. С. Столярського, спочатку на посаді викладача музично-теоретичного відділу, а з 2011 року обіймає посаду заступника директора з навчальної роботи спеціального циклу, яку поєднує з викладацькою роботою в музичній академії та школі. 

Публікації

Коло наукових інтересів охоплює питання діалогу культур, стилю, досліджує проблеми розвитку музичного мистецтва на сучасному етапі.