Молдаванов Віктор Вікторович

викладач

Молдаванов Віктор Вікторович

викладач

  • викладач
Біографія

Народився 11 вересня 1973 року, м. Одеса
У 1991 році закінчив Одеську середню спеціалізовану музичну школу- інтернат ім. проф. П.С. Столярського
У 1996 році закінчив Одеську державну консерваторію ім. А.В. Нежданової за спеціальністю віолончель.
У 2003 році закінчив Одеську музичну академію ім. А.В. Нежданової за спеціальністю диригент симфонічного оркестру та опери.
У 1994-95 рр. стажувався в консерваторії м. Куопіо (Фінляндія)
З 2000 року працює викладачем класу віолончелі та диригентом симфонічного оркестру у ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського.

З 2014 року працюю на посаді заступника директора з виховної роботи ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського.

З 2019 року директор ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського.

З 2019 року керівник камерного оркестру ОНМА ім. А.В. Нежданової

Діяльність

Учні під керівництвом Молдаванова В. здобували звання лауреатів міжнародних конкурсів. Постійно беруть участь у мистецьких проектах Міністерства культури України. Випускники  класу вступили до вищих музичних закладів, та працюють в концертних організаціях країни.

Брав участь у численних майстер класах гри на віолончелі.

Має активну концертну діяльність в Україні та за її межами як виконавець та диригент. Симфонічний оркестр школи під  керівництвом регулярно виступає на концертних майданчиках України та за кордоном. З успіхом пройшли концерти оркестру в Польщі у 2007 році в м. Вроцлав, у 2012 році в м. Краків (в рамках проекту «Музика без кордонів. Культурний міст Україна – Польща»), у 2002 та 2006 в Республіці Молдова на майданчиках Державного органного залу та Національної філармонії Молдови.

У 2011-14рр. організував при підтримці посольства України в Молдові,  спільно з Національною філармонію Молдови «Міжнародний музичний абонемент для дітей», в якому постійно виступав у якості диригента. В концертах абонемента брали участь учні музичних ліцеїв   ім. Ч. Порумбеску та  ім. С.Рахманінова (м. Кишинів) і ОССМШІ ім. проф. П. С. Столярського,  які виступали з оркестрами школи Столярського та Національної філармонії м. Кишинева як солісти.  В організації концертів абонемента в м. Одеса брали  участь генеральний консул Румунії в м. Одеса пан Еміл Рапча та генеральний консул Республіці Молдова пан Петра Роша.

Під художнім керівництвом Молдаванова В. у 1997р.  за сприяння Одеської обласної ради  був заснований камерний оркестр молодих виконавців, який постійно виступає на майданчиках міста та області.

Нагороди

Нагороджений Грамотою Одеського міського голови 2002 р, Грамотою Одеської міської ради 2003 р, Почесною грамотою Одеської обласної ради 2007 р, Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації    2008 р, Почесною грамотою Міністерства культури України 2013 р.,  Подякою головного управління культури і туризму АТО Гагаузії (Республіка Молдова) 2017 р.