Лаптєва Ганна Михайлівна

доцент

Лаптєва Ганна Михайлівна

доцент

  • доцент, який не має вченого звання
Біографія

Народилась в Одесі. В 1976 р. закінчила ОССМШІ ім. проф. П.С.Столярського в класі Цуркана Б.О.. В 1981 р. закінчила з відзнакою ОДК ім. А.В.Нежданової в класі професора Станко О.О., під час навчання в консерваторії була стипендіаткою Давида Ойстраха.

1978 – 1981 рр. викладала скрипку в ДМШ №4.

З 1981 р. викладає скрипку в ОДМЛ ім. П.С.Столярського, де зараз має звання викладача – методиста та викладача вищої категорії, а також займає посаду завідуючої відділом струнних інструментів. В різні часові періоди була художнім керівником камерного оркестру та ансамблю скрипалів школи.

1994 – 1995 викладала в ОПІ ім. К.Д.Ушинського.

З 1995 – викладає скрипку та педагогічну практику в ОНМА ім. А.В.Нежданової, також протягом десяти років читала авторський курс лекцій з методики викладання скрипки.

Публікації

В 2011 р. – було видано авторський методичний посібник «Цікаві уроки гри на скрипці».

Учні

Багато учнів Лаптєвої Г.М. є лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Її випускники успішно продовжують свою скрипкову кар’єру в Україні та закордоном, четверо з них нині також викладають скрипку в ОНМА ім.. А.В.Нежданової – Коршомна К.Ю., Марків К.М., Могілевська Л.Д. та Мурза А.О.

Нагороди

За роки педагогічної праці Лаптєва Г.М. була нагороджена двома подяками Кабінету Міністрів України «За особистий вклад в розвиток Культури України».