Шевченко Тетяна Іванівна

Завідувачка кафедрою

Шевченко Тетяна Іванівна

Завідувачка кафедрою

  • професор
  • кандидат педагогічних наук (доктор філософії)
  • заслужений діяч мистецтв України
  • завідуюча кафедри спеціального фортепіано
Діяльність

Шевченко Тетяна Іванівна – яскравий представник одеської піаністичної школи. Студенти її класу – переможці конкурсів піаністів в Австрії, Чехії, Фінляндії, Португалії та Україні (більше 20-ти почесних звань лауреатів Міжнародних та Національних конкурсів).

Міністерством культури України неодноразово була призначена Головою Державних екзаменаційних комісій до вищих навчальних закладів.

Т.І. Шевченко проводила майстер-класи на Міжнародних форумах в містах України, в Австрії (Відень), Польщі (Стальова Воля), в Центральній консерваторії Пекіна (Китай). Брала участь в складі журі Національних, Міжнародних конкурсів і форумів: в Україні, в Австрії, в Фінляндії, в Чехії, в Італії, в Португалії, в Польщі, в Росії.

В її творчої біографії сольного виконавця багато успішних концертів, зіграних в Росії (Москва, Сочі), Великобританії (Норідж), Польщі (Щецин, Стальова Воля), Україні (Київ, Тернопіль, Харків, Львів), Молдові (Кишинів, Тирасполь), Китаї (Пекін, Чінгдао), Індії (Делі, Агра). З оркестром гастролювала в США, Австрії, Греції, Німеччини, Ліхтенштейні та Швейцарії. Виступала в престижних залах Європи та Америки – “Мюзік-Феррайн” (Відень) і “Карнегі-Хол” (Нью-Йорк).