Базан Олена Юріївна

старший викладач

Базан Олена Юріївна

старший викладач

  • старший викладач
Біографія

Народилася 17.06 1983р. у Одесі. Закінчила Одеську дитячу музичну школу №2 (зараз Мистецька школа №2 імені О. К. Глазунова) з класу альта (Василенко Л. П), фортепіано та композиції (Томльонова О. С.), Одеське училище мистецтв та культури (зараз Одеський фаховий коледж мистецтв імені К. Ф. Данькевича). Випускниця ОНМА імені  А. В. Нежданової з фаху альт у класі доц..Малічкіна В. Г, камерний ансамбль –клас приват-доцента Бузанової Н. С.,  квартет – клас Шкарпітного О.П..  У 2007 отримала диплом магістра.

З 2006 по 2013 роки  працювала концертмейстером, а з 2008 р. по теперішній час  – викладачем класу квартету на  кафедрі камерного ансамблю. З 2016 року – старший викладач та секретар кафедри камерного ансамблю. З 2020 року–  викладач з класу альта струнної кафедри ОНМА.

За роки навчання неодноразово брала участь у міжнародних конкурсах у складі камерного ансамблю та квартету, отримала звання лауреата конкурсів.

У 2014р. розроблена (у 2018 та 2020р. оновлена) робоча програма з предмету «струнний  квартет».

З 2018 року-здобувач кафедри історії музики та музичної етнографії ОНМА.

Діяльність

Брала участь у наукових конференціях з доповідями, тези доповідей опубліковані у збірниках наукових конференцій у Києві та Одесі, опубліковані ряд статей у наукових  періодичних виданнях.

Одна з укладачів збірника «До 50-річчя кафедри камерного ансамблю: історія, сьогодення, перспективи» (2018)

Член організаційного комітету  ІІ та ІІІ Всеукраїнських конкурсів камерних ансамблів імені В. П. Повзуна (2016, 2018 рр.), фестивалю «Arte da camera: ансамблевий простір» (2019)  та  І Національного конкурсу камерних ансамблів імені В. П. Повзуна (2020) у ОНМА. Член журі та виконавчий директор І всеукраїнського конкурсу молодих скрипалів пам’яті Давида Ойстраха, 2018р. (ОНМА),  член журі  Всеукраїнського відкритого конкурсу піаністів мистецьких навчальних закладів «Appassionato» у номінації «камерний ансамбль», 2021р. (Одеський фаховий коледж мистецтв імені К. Ф. Данькевича).

3 2006-2021 роки учасниця групи альтів Національного одеського філармонійного оркестру під керівництвом Хобарта Ерла.

Учні

Студенти класу активно беруть участь у концертах кафедри, концертах ОНМА та на інших майданчиках міста, у  концертах класу квартету, дають сольні концерти у складі струнного квартету, у концертах в рамках Філармонійного  абонементу  кафедри камерного ансамблю, а також неодноразово брали участь та  отримали звання лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Україні (Одеса, Львів, Харків), Болгарії (Варна), Німеччині (Берлін), Словенії (Братислава), Румунії (Бухарест), Франції (Париж). Як викладач отримала дипломи за професійну майстерність у підготовці лауреатів конкурсів.