Спільний концерт «У колі друзів»

24 травня 2024 року у великій залі Одеської національної музичної академії відбувся спільний концерт «У колі друзів» який об’єднав учнів Одеського державного музичного ліцею ім. П.С. Столярського, студентів Одеського фахового коледжу мистецтв ім. К..Ф. Данькевича та нашої музичної академії.

Ця зустріч показала, що музика і творчість не зупиняються, продовжуються теплі дружні стосунки між нашими навчальними закладами, і маємо надію на розгортання нових творчих планів! 

Дякуємо директору Одеського фахового коледжу мистецтв ім. К.Ф. Данькевича – заслуженому працівнику культури України, кандидату педагогічних наук Олені Володимирівні Бортніковійта директору Одеського державного музичного ліцею ім. проф. П.С. Столярського Віктору Вікторовичу Молдаванову за сприяння в організації та проведенні спільного творчого заходу, вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, естетичного виховання молоді та утвердження загальнонаціональних цінностей.

Висловлюємо подяку Голові Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Олені ВолодимирівніОлійник за підтримку та слова натхнення.

В умовах війни, в постійній тривозі, але непереборній вірі в нашу перемогу, ми продовжуємо навчатись, зберігати та розвивати мистецькі надбання української та світової  музичної культури! 

Маємо віру в перемогу! Натхнення та сили на плідну працю! Зберігаємо мистецькі традиції та сподіваємось на подальші дружні творчі проєкти!