11 бригада імені М. Грушевського Національної гвардії України запрошує
_________________________________________________________________________________________________________
Онлайн-курс “Не стій – вмикай : світло, тепло, інтернет” містить інформацію щодо підготовки до осінньо-зимового періоду в Україні під час війни, зокрема загрози ймовірних блекаутів, з урахуванням ключових правил безпеки.
_________________________________________________________________________________________________________
Доводимо до відома, опрацювання та врахування у роботі Методичні рекомендації щодо забезпечення доступності будівель, приміщень та іншої інфраструктури закладів освіти для маломобільних груп населення, що затверджені наказом Міністерством розвитку громад та територій України від 22.11.2024 No 1388.
_________________________________________________________________________________________________________
Щорічна Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Антинаркотична профілактика
Методичні рекомендації для учасників освітнього процесу процесу з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.
Контакти “Гарячих ліній”/ телефонів довіри:
15-47 (Державна установа “Урядовий контактний центр”) – цілодобова та безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно діте;
0 800-500-335 або 116123 (громадська організація “Ла Страда Україна”) гаряча лінія з запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;
0-800-213-103 – контактний Центр системи безоплатної правової допомоги.
«Як українці українською заговорили» –документально-просвітницький фільм про зародження, розвиток, занепад, гоніння та розквіт української мови.
Фільм «Як українці українською заговорили», створений Суспільним до Дня української писемності та мови, який відзначатиметься 27 жовтня 2024 року, розповідає про зародження, розвиток, занепад, гоніння та розквіт української мови. Фільм доступний за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=2TqtNB5XSUM
«Українські герої та героїні: від минулого до сьогодення»
Національне агентство України з питань державної служби спільно з Вищою школою публічного управління створили освітній серіал про історію українського державотворення «Українські герої та героїні: від минулого до сьогодення».
У десяти серіях висвітлено історичні етапи становлення України – Княжу добу, Козаччину, зародження модерної української нації, Українську революцію 1917–1921 років, звитягу діячів ОУН-УПА, рух опору в Україні, роль видатнихжінок у національному відродженні, внесок української еміграції в процеси державотворення, становлення Незалежності. Сцени фільму знімали на історичних локаціях столиці.
Про запобігання втягуванню
молоді у протиправну діяльність
З метою підвищення обізнаності молоді щодо потенційних ризиків участі в азартних іграх Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) звертає увагу громадськості на небезпеку, пов’язану з азартними іграми. Мета — підвищити обізнаність щодо потенційних ризиків участі в азартних іграх, особливо серед молоді.
Для підвищення обізнаності молоді щодо ризиків азартних ігор, КРАІЛ підготувала електронну брошуру «Азартні ігри – це незвичайна гра: чому варто бути обережними».
Азартні ігри можуть здаватися захопливими, але вони несуть значні ризики для фізичного, психологічного та соціального стану не лише гравця, а і його близького оточення. Особливу небезпеку становить можливість розвитку ігрової залежності (лудоманії), яка офіційно визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я психічним розладом.
Важливо пам’ятати, що в Україні участь в азартних іграх дозволена лише з 21 року. Крім того, гра в незаконних азартних іграх не лише несе додаткові ризики, але й тягне за собою адміністративну відповідальність.
КРАІЛ закликає всіх бути обачними та відповідально ставитися до азартних ігор. Якщо ви або ваші близькі потребують допомоги, звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію КРАІЛ за номером 0 800 50 13 77 або на офіційну електронну скриньку zvernennya@gc.gov.ua
Пам’ятайте: азартні ігри — це не спосіб заробітку, а лише вид розваги, який може мати серйозні наслідки.
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та збереження життя учасників освітнього процесу у новому 2024/2025 році в період з 2 по 30 вересня 2024 року в Україні традиційно проходитиме місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі», а з 11 по 17 листопада 2024 року в Україні заплановано проведення ІІ етапу національного Тижня безпеки дорожнього руху.
У межах ініціатив, покликаних популяризувати дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед молоді, у травні 2024 року в Україні стартував VIІ Всеукраїнський конкурс фото – та відеоробіт у рамках проєкту «Безпечна країна» (далі –Конкурс), організаторами якого є МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти і науки України.
З вимогами та положенням про Конкурс можна ознайомитись на сайті Фонду https://dopomogadtp.com/
Додаткова інформація за тел. 068-466-43-82, 067-98-432-91.
Прийом робіт триватиме до 13 жовтня 2024 року.
Національний портал з імунізації: