Онлайн конференція : «Музикант – це провідник у боротьбі за незалежність, за культурну спадщину України»

Онлайн конференція : «Музикант – це провідник у боротьбі за незалежність, за культурну спадщину України»

Професія музиканта та екскурсовода тісно пов’язані в усіх сферах життя. Екскурсовод – це не просто професія, це – стиль життя, натхнення до всього прекрасного. Екскурсоводи палко закохані в свою роботу, бо кожен день, кожну туристичну  поїздку можна відкривати нові  горизонти, дарити туристам радість і захоплення від культурного об’єкту. Від професійної підготовки екскурсовода, глибини його знань  історії, мистецтва, релігії і культури того або іншого туристичного центра, буде залежати  якість відпочинку і вражень від  поїздки взагалі.

Це не державне свято, але в різних куточках планети 21 лютого проводяться з’їзди екскурсоводів , семінари, форуми і зустрічі .  

Студенти 3 курсу вокального відділення Одеської музичної Академії з цього приводу провели студентську міні конференцію під керівництвом викладачів італійської та англійської мов доцента кафедри іноземних мов Лісовської Р.К., яка більше 40 років працює екскурсоводом, гідом-перекладачем з туристами із Італії і Франції та доцента Ричка Т.І., яка являється гідом  –перекладачем більше  20 років.

Доповіді велися італійською та англійською мовами. Адміністратор конференції студент 3к Максим Танькут презентував  учасників конференції : спочатку  він поділився з учасниками конференції інформацією про незалежну, вільну європейську державу – Україну,  про місто, де він народився – Рівне,  А.Андріанова ознайомила слухачів з героїчним містом, що сьогодні бореться з ворогом  – Харковом,  М.Волошенко розповіла про своє рідне місто Одесу і її культурні пам’ятки, І.Знамеровська – про італійське місто Мілан з його знаменитим оперним театром la Scala.  Цікавою була екскурсія, яку провела  А.Єнютіна по південній столиці Італії – колоритному місту Неаполю і на закінчення конференції  В. Данилюк ознайомила студентів 3 курсу зі столицею країни, мовою якої розмовляють вокалісти усього світу – Римом. Усі учасники конференції наголосили, що треба як можна більше розповідати про нашу неньку Україну усіма можливими мовами в поєднанні з мовою музики.