Оголошується реєстрація на участь у завершальному етапі міжнародного освітньо-творчого проекту «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis (2023)»

В рамках партнерської співпраці Універитету музики м. Детмольд (Німеччина) та Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової з вересня по грудень 2023 року впроваджується завершальний етап освітньо-творчого проекту, який отримав грантове фінансування від Німецької служби академічних обмінів (ДААД). Метою цього проекту є підримка музичної освіти в ОНМА під час війни та навчання сучасним діджитальним компетенціям в музичному мистецтві.

Оголошується відкритий конкурс на участь у проекті із отриманням онлайн-стипендії в еквіваленті 200 Євро щомісячно. Максимальна кількість стипендіатів – 41 на семестр. Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно заповнити реєстраційну форму. При призначенні стипендії враховуються такі показники:

  • Бути студентом ОНМА;
  • Постійно перебувати в Україні;
  • Мати фінансову потребу;
  • Високі результати у навчанні та творчості;
  • Суспільно-громадська робота під час війни.

Реєстрація триває до 29 серпня. Результати призначення стипендії – 4 вересня.

Семестрова стипендія призначається з 01.09. по 31.12.2023.

Для стипендіатів участь у всіх навчальних семінарах є обов’язковою! Навчання та спілкування із німецькими викладачами відбувається англійською мовою.

Для всіх бажаючих студентів та аспірантів також надається можливість пройти освітній курс та отримати сертифікат із проходження навчання, за умови виконання проектної роботи. Ця можливість надається всім, незалежно від місця перебування. Кількість учасників – 10.

Для участі у проекті заповніть реєстраційну форму за посиланням:

https://forms.gle/JixtFLvK8PDZCLASA

Координатор проекту – Черняєва Ірина Анатоліївна, проректор з міжнародних зв’язків.

Email – iryna.cherniaieva@odma.edu.ua