Оголошується реєстрація на участь у міжнародному освітньо-творчому проекті «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis (2024)»

В рамках партнерської співпраці Універитету музики м. Детмольд (Німеччина) та Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової з березня по червень 2024 року впроваджується перший етап освітньо-творчого проекту, який отримав грантове фінансування від Німецької служби академічних обмінів (ДААД). Метою цього проекту є підримка музичної освіти в ОНМА під час війни та навчання сучасним діджитальним компетенціям в музичному мистецтві.

Оголошується відкритий конкурс на участь у проекті із отриманням онлайн-стипендії в еквіваленті 200 Євро щомісячно. Максимальна кількість стипендіатів – 25 на семестр. Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно заповнити реєстраційну форму. При призначенні стипендії враховуються такі показники:

  • Бути студентом ОНМА;
  • Постійно перебувати в Україні;
  • Мати фінансову потребу;
  • Високі результати у навчанні та творчості;
  • Суспільно-громадська робота під час війни.

Реєстрація триває до 03 березня. Результати призначення стипендії – 09 березня.

Семестрова стипендія призначається з 01.03. по 30.06.2024.

Для стипендіатів участь у всіх навчальних заходах є обов’язковою! Навчання та спілкування із німецькими викладачами відбувається англійською мовою.

Для всіх бажаючих студентів та аспірантів також надається можливість пройти освітній курс,  незалежно від місця перебування.

Для участі у проекті заповніть реєстраційну форму за посиланням:

https://forms.gle/6Vdbt1to5PLzkhtR8

Координатор проекту – Черняєва Ірина Анатоліївна, проректор з міжнародних зв’язків.

Email – iryna.cherniaieva@odma.edu.ua