Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової у 2021 році приєдналася до Європейської Асоціації з Міжнародної Освіти

Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової у 2021 році приєдналася до Європейської Асоціації з Міжнародної Освіти – European Association of International Education (EAIE) та стала її офіційним учасником.

EAIE, заснована в 1989 році, є Європейським центром експертизи, створення мереж та ресурсів у галузі інтернаціоналізації вищої освіти та пропонує платформу для навчання, створення мереж та обміну знаннями. Діяльність EAIE спрямована на те, щоб допомогти професіоналам досягти успіху у своїй роботі. Для цього EAIE надає найкращі практики та дієві рішення вирішення проблем інтернаціоналізації та забезпечує платформу для стратегічного обміну.

EAIE співпрацює із ключовими зацікавленими організаціями та установами для просування інтересів щодо міжнародної вищої освіти.

EAIE створив поглиблену базу знань з усіх основних тем інтернаціоналізації вищої освіти. На правах офіційного учасника Асоціації ми можемо використовувати та завантажувати з бібліотеці вичерпний перелік публікацій, набори інструментів, підсумки конференцій, вебінари, тренінги та багато іншого.