Одеська національна музична академія ім. А.В. Нежданової отримала суттєве підсилення своєї навчальної бази – чотири концертні роялі Boston GP-215 PEII, поставлені офіційним представником компанії Steinway & Sons в Україні.

Сконструйовані компанією Steinway & Sons роялі Boston увібрали в себе найкращі її інженерні рішення, такі як геометрія та конструкція механіки, розширена хвостова частина корпусу, яка дозволяє розмістити більшу за розміром резонансну деку, типова Стейнвеївська дуплексна система та запатентована конструкція вірбельбанку Octagrip. Завдяки цьому, роялі Boston вирізняються надійністю та довговічністю, неповторним звучанням та найвищим рівнем комфорту під час гри. Три роялі Boston були розміщені у класах спеціального фортепіано, а один в малому залі Академії.

Таких фортепіано і потребував заклад, який готує професійних піаністів та кожного дня має справу з надзвичайно великим навантаженням на інструменти. З огляду на це, критично важливими є такі вимоги до роялів, як блискучі акустичні характеристики, надійність і тривалий термін служби при інтенсивній експлуатації, а також – тактильні відчуття, точність та швидкість реакції на дотик піаніста.

Придбання концертних роялів Boston стало цінною інвестицією Одеської національної музичної академії, оскільки наявність фортепіано такого високого класу суттєво підвищує статус навчального закладу та привертає увагу студентів як з України, так і з-за закордону, пропонуючи безцінну можливість вдосконалювати майстерність на інструментах світового рівня.