Сервіс перевірки текстів на ознаки плагіату

Програма перевірки UNICHECK

Для підвищення рівня написання бакалаврських і магістерських робіт в епоху глобалізації, їх необхідно досконально перевіряти на плагіат, адже використання студентами інтернету під час написання текстів значно спрощує такого роду «запозичення». Unicheck – розумний та якісний помічник понад 60 українських та 650 іноземних університетів.

Сервісом користуються близько мільйона користувачів (студентів, викладачів, блогерів, редакторів), адже він забезпечує швидку (до 20 секунд на сторінку), та кваліфіковану перевірку академічних робіт на плагіат.

Unicheck створила українська компанія «Антиплагіат» у 2014 році. Нині він є провідною платформою для навчальних закладів, може адаптувати систему відповідно до специфічних потреб окремого університету, працює як онлайн, так і в інтеграції з різними навчальними системами, наприклад, Moodle.

Він має зрозумілу навігаційну систему, можливість одночасної та паралельної роботи для всіх викладачів установи, а також вимагає мінімальної технічної підтримки й не потребує спеціального обладнання, окрім комп’ютера, браузера і доступу до мережі Інтернет.

Завдяки Unicheck викладачі можуть коментувати роботи студентів у звітах, перевіряти одночасно 40 робіт через Інтернет, надавати студентам можливість попередньої перевірки робіт, а також індивідуально налаштовувати параметри пошуку плагіату.

Сервіс працює з текстами на понад 22 мовах (En, De, Es, Fr, Ua, Ru та ін.) і може завантажувати різні формати документів (PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, ODT, ODS, ODP, RTF, PAGES, TXT, HTM, HTML, Google Docs via Google Drive).

Unicheck піклується про кожного свого клієнта, а університетам дає змогу формувати власні цінові моделі, які відповідатимуть як потребам, так і закладеному бюджету.