22 лютого відзначили День рідної мови іноземні здобувачі освіти 4, 5 років навчання, що також є членами наукового гуртка «Мовно-креативна формула творчого успіху». Організатор цієї події, доцент кафедри іноземних мов Л.І. Орєхова наголосила на значущості та символічності вивчення іта знання багатьох мов світу, особливо сьогодні української мови, коли Україна  вже рік виборює свою незалежність. Було проведено презентацію «Видатні діячи про українську мову та мови світу». На засіданні обговорювалися такі дискусійні питання: «Як пов’язані між собою мови світу і професія музикант? Як поєднуються мова і музика? Які гасла несуть музика та мова протягом століть? Як впливають на історичні та сучасні події мова музики і творчість?». Презентації супроводжувалися виконанням українських і китайських пісень і композицій.  У засіданні брали участь Ван Канвей, Мен Чжень, Сюй Цзивей, Чжан Мен, Ван Пен, Чжао Кайюй, Цай Їжун, Ян Ке, Лю Жунван, Дуань Юань юань. За оцінкою фахівців, із 6000 мов, які нині існують, половина з них знаходиться під загрозою зникнення у найближче десятиріччя. Тому ЮНЕСКО своїм Рішенням прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи.

Привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми – важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур.

На засіданні дійшли висновку, що знання мов єднає народи в мирному житті та є одним із головних інструментів у боротьбі, особливо в умовах інформаційної війни, за свободу, визнання, культуру кожного народу!