Конференція DAAD “Освіта під час війни – німецько-українська університетська співпраця між екстреною допомогою та формуванням майбутнього”

27 та 28 вересня в Берліні було проведено конференцію DAAD “Освіта під час війни – німецько-українська університетська співпраця між екстреною допомогою та формуванням майбутнього”.

Представники німецьких та українських ЗВО та DAAD підбили підсумки різних успішних програм фінансування. Під час конференції DAAD були представлені успішні проєкти співпраці між німецькими та українськими університетами, серед яких є проєкт співпраці ОНМА імені А.В. Нежданової та Університетом музики м. Детмольд. Особливо привернуло увагу те, що це був єдиний успішний впроваджений проект співпраці для мистецької освіти.

Під час конференції в Берліні спільний проект “Audio/Video Production for Musicians” в рамках програми “Ukraine Digital” презентували проректор з науки та діджиталізації Університету музики м.Детмольд професор доктор Арістотеліс Хад’якос та проректор з міжнародних зв’язків ОНМА імені А.В.Нежданової Ірина Черняєва. Серед учасників конференції були депутати Бундестагу, секретар Міністерства закордонних справ Німеччини, президент та керівництво DAAD, Посол України в Німеччині.

Учасники конференції також обговорили нові ідеї щодо сприяння відбудові України та оновленню українських академічних і дослідницьких інституцій. “Відновлення України має розпочатися вже зараз. Наука має відігравати в цьому вирішальну роль”, – вважає д-р Клаус Бірк, керівник відділу проектів DAAD.