Поштова  адреса бібліотеки: 65023, м. Одеса, вул. Новосельського, 63.

Електронна адреса бібліотеки:  e-mail: library@odma.edu.ua

Телефон: (048) 726-83-72

РЕЖИМ  РОБОТИ  БІБЛІОТЕКИ:

9.00 – 16.45 – понеділок – п’ятниця

13.00 – 13.45 – перерва

9.00 -14.00 – субота

Вихідний день – неділя

Остання середа місяця САНІТАРНИЙ ДЕНЬ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

Бібліотека ОНМА імені А. В. Нежданової є навчальним, науковим, інформаційним та культурно- просвітницьким структурним підрозділом вищого навчального закладу – Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової.

Бібліотека ОНМА імені А. В. Нежданової є осередком найбільшого зібрання нотних видань Півдня України. Фонд бібліотеки поєднує нотні видання класичної та сучасної музики, а також музикознавчої літератури.

Основна мета бібліотеки – сприяння формуванню висококваліфікованих фахівців, виховання гармонійної, морально  досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов’язку, відкритої до творчого, духовного та інтелектуального  розвитку.

Місія бібліотеки – пропагування та розкриття за допомогою нотної та книжкової літератури змісту загальнолюдських цінностей, історичної, наукової та культурної спадщини, ідеї національного державотворення.

СТРУКТУРА БІБЛІОТЕКИ:

  • Відділ комплектування та обробки літератури
  • Інформаційно-бібліографічний відділ
  • Відділ обслуговування читачів (абонемент та читальна зала)
  • Книгосховище

АДМІНІСТРАЦІЯ   БІБЛІОТЕКИ:

Завідуюча  бібліотекою – Картузова Наталія Іванівна

Адреса: 65023, м. Одеса, вул. Новосельського, 63.

Телефон: (048) 726-83-72

e-mail: library@odma.edu.ua

Website:https://odma.edu.ua

ВІДДІЛИ БІБЛІОТЕКИ:

Відділ комплектування та обробки літератури – отримання, реєстрація та облік нотних видань та книг, класифікація,  предметизація та індексування нотних видань та книг технічна обробка нових надходжень до бібліотеки.

Організує роботу відділу – Леонова Тетяна Василівна.

Інформаційно-бібліографічний відділ – забезпечує повне, якісне і оперативне інформаційно – бібліографічне обслуговування студентів, аспірантів,  професорсько-викладацького складу, наукових працівників, співробітників ОНМА імені А. В. Нежданової та інших категорій читачів згідно з їх інформаційними запитами.

Організує роботу відділу – Малука Світлана Миколаївна.

Відділ обслуговування читачів – диференційоване та групове   бібліотечне обслуговування нотними та книжковими виданнями читачів бібліотеки, консультування читачів відповідно до навчальних планів та профілю.  Здійснює  обслуговування сторонніх читачів  згідно Правил користування  бібліотекою ОНМА імені А. В. Нежданової.

Організує роботу відділу – Ковальчук Ольга Василівна.