«Бережи  українське – носи вишиванку»

                                                                                                           Ліна  Костенко

18 травня – День української вишиванки. Це свято покликане до сприяння єдності та культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Викладачі кафедри іноземних мов доцент Орєхова Л. І., доцент Гремалюк Т. В., доцент Борисенко Н. М. провели з іноземними здобувачами освіти підготовчого відділення і здобувачами вищої освіти  2, 3 років навчання міні-конференцію, присвячену  Дню української вишиванки. Була проведена презентація, протягом якої здобувачі освіти ознайомилися зі зразками вишивки та її символами різних регіонів  України. Здобувачі освіти продивилися презентацію, декламували вислови українською мовою видатних людей. Відзначалося, що вишита сорочка – ще з прадавніх часів для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята – це символ приналежності до роду та української нації.

 Українська «вишиванка» – це про любов, боротьбу і перемогу! Її орнамент та кожна ниточка перетворюють звичайне полотно на нашу найміцнішу броню. І якими б різними не були її візерунки – вони єднають українців через віки й кордони.

Сьогодні вишиванка єднає дружні народи світу!