27 Interregional youth choir meeting C.H.O.I.R 2023

Протягом 4-15 серпня камерний склад студентського хору під орудою професора Галини ШПАК брав участь в 27 Interregional youth choir meeting C.H.O.I.R 2023! Проєкт проводився в Державній академії юних музикантів в Баден-Вюртемберге під патронатом Міністерства науки, досліджень і мистецтва Баден-Вюртемберга в місті Оксенхаузен (Німеччина). Цього року в проєкті взяли участь більше 180 співаків з 10 країн: Німеччина, Боснія і Герцеговина, Іспанія(Каталонія), Польща, Угорщина, Україна, Японія, Тайвань, Бельгія і Хорватія. Кожна делегація представляла сольний концерт а також брала участь в роботі великого об’єднаного хору! Об’єднаний хор співав 2 великі форми А.Брукнера «Te deum», «Mass d-moll». Також була нова ідея: заспівати акаппельну музику Брукнера. Це були 3 твори Брукнера і один, ще неопублікований, твір Neske “Cantate Domino”. Концерти пройшли в декількох містах Німеччини і викликали надзвичайно теплий відгук публіки!

Крім того, протягом всієї хорової резиденції наші студенти мали змогу отримати індивідуальні уроки з вокалу, а результатом цієї роботи став окремий концерт, в якому також взяли участь 6 наших студентів!

Також, в сольному концерті нашого хору в якості диригентів виступили студенти 4 курсу Лідія Королевська та Арсеній Журавель ! Вітаємо з дебютом в хоровій резиденції!

По завершенню проєкту всі учасники отримали сертифікати, але найголовніше – це творчий досвід, дружнє професійне спілкування, новий ковток натхнення!

Тож вітаємо наших представників! Дякуємо організаторам, диригентам, викладачам, солістам проєкту, всім, хто був “за лаштунками”! Дякуємо керівнику нашого хору – Галині Сергіївні! І чекаємо на нові зустрічі та звершення!