Школа педагогічної практики

Школа педагогічної практики, організована на початку 50-х років XX століття, є одною з важливіших ланок навчального процесу в Одеській державній музичній академії імені А. В. Нежданової.

Головний керівник Школи педагогічної практики Наталія Енгельсовна Громченко.

Педагогічна практика охоплює студентів усіх факультетів з II по V курси і є дисципліною спеціального циклу навчального плану. Головне завдання, яке переслідує Школа - дати студентам практичні навички, вдосконалити знання, отримані ними в період навчання, прищепити любов до праці педагога-музиканта.

Школа педагогічної практики при ОДМА імені А. В. Нежданової дає базову музичну освіту з усіх дисциплін: грі на музичних інструментах (фортепіано, баян, гітара і т. д.), академічний вокал, освоєння циклу з I по X клас музично-теоретичних дисциплін (сольфеджіо, музична література, гармонія, композиція).

Додатково для самих маленьких з 1 класу по 3 клас введений цикл «Прослуховування музики».

З 2010 року Школа педагогічної практики (за сприянням керівництва академії) організовує дитячий музичний театр, в якому силами дітей і студентів ставляться музичні спектаклі.

Головна відмінність школи педагогічної практики в тому, що крім студентів-практикантів, з учнями в тісному контакті працює професорсько-викладацький склад академії, який дає безцінну допомогу, як студентам, так і учням.

Гордістю школи є дитячий хор «Solo musica» під керуванням кандидата мистецтвознавства, доцента Євгенії Миколаївни Бондар (концертмейстер Н. Г. Левченко).

Заснований в 2001 році, цей колектив постійно завойовує призові місця не тільки на конкурсах в Україні, а й на світовій музичній арені.

Після закінчення навчального курсу Школа педагогічної практики Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової видає Свідоцтво, яке відіграє важливу роль при вступі в середні музичні навчальні заклади.

Навчання в школі безкоштовне.