Одеська національна музична академія :: Кафедра сольного співу :: Зозуля Ольга Анатоліївна
Зозуля Ольга Анатоліївна
  • концертмейстер

Біографія:

Зозуля Ольга Анатоліївна народилася 11 березня 1976 року в м. Миколаєві. У 1995 році закінчила музичне училище в м. Миколаєві. У 2000 році закінчила ОДМА імені А. В. Нежданової (нині – Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової), клас професора Некрасова Ю. І.

Працює концертмейстером на кафедрі сольного співу з 2000 року. Як концертмейстер бере участь в академічних концертах студентів кафедри сольного співу, новорічних і різдвяних концертах класу Мусієнко-Репської В. І., а також, концертах, присвячених Дню Перемоги у Великій залі ОНМА, шефських концертах, конкурсах. Отримала звання лауреата 3 ступеня Міжнародного конкурсу ім. Бортнянського в м. Києві, нагороджена дипломом за високий рівень професіоналізму і майстерності у підготовці учасників Міжнародного конурсу-фестивалю в м. Ялта.

Працювала в класах доцента Джулай А. А, професора Олейниковой В. В., доцента Носуля А. В., в даний час працює в класі доцента Семенової А. В. і доцента, кандидата педагогічних наук Мусієнко-Репської В. І.