Одеська національна музична академія :: Кафедра сольного співу :: Семенова Тетяна Євгенівна
Семенова Тетяна Євгенівна
  • провідний концертмейстер

Біографія:

Семенова Тетяна Євгенівна народилася в Казахстані. По закінченні музичного училища вступила до Алматинської державної консерваторії імені Курмангази, закінчила її з червоним дипломом, отримавши кваліфікацію концертного виконавця, але концертної та викладацької діяльності віддала перевагу роботі концертмейстера, почавши її ще з другого курсу в стінах рідної консерваторії. Викладала в музичному училищі спеціальне фортепіано, на протязі 10 років працювала в Одеському театрі музичної комедії.

З 2000 року працює в Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової на вокальній кафедрі. Автор чотирьох статей, присвячених роботі концертмейстера з вокалістом над аріями з класичних опер. Працювала в якості концертмейстера на багатьох міжнародних конкурсах (Чехія, Румунія, Фінляндія, Португалія, Італія, Австрія).

Тетяна Євгенівна є лауреатом наступних конкурсів: Португалія – 1 місце, Україна – 3 місце, Австрія – 2 місце в номінації «камерний ансамбль», Італія – 1 місце. В даний час – провідний концертмейстер вокальної кафедри.