Савченко Вікторія Олександрівна
  • провідний концертмейстер

Біографія:

Савченко Вікторія Олександрівна народилася в 1959 році в місті Одесі. У 1974 році, закінчивши ДМШ № 2 імені О.К. Глазунова, вступила до Одеського державного музичного училища імені К.Ф. Данькевича в клас викладача Епель Р. К. Після закінчення училища в 1978 році, працювала в музичних школах міста та області.

У 1987 році вступила до Одеської державної консерваторії імені А. В. Нежданової в клас професора Попової Г. В. В роки навчання удосконалювала виконавську майстерність у творчих цікавих програмах, виконуючи сольні концерти.

Після закінчення консерваторії працювала концертмейстером в Одеській державній консерваторії імені А. В. Нежданової на кафедрі сольного співу в класі професора, заслуженої артистки України Іванової Л. І. і в класі професора, заслуженої артистки України Мороз Т. В. За результатами роботи, у 2003 році була удостоєна звання провідного концертмейстера.

У 1999-2004 рр.. готувала вокальні програми і виступала в концертах з грецької співачкою Домніки Стефаноу.

За роки професійної діяльності зіграла велику кількість концертів в якості виконуючого соло піаніста і концертмейстера на різних концертних майданчиках міста Одеси та інших міст (Москва, Київ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та ін.)

В даний час працює в класі народної артистки України, академіка НАІ України Поліванової Г. А., в класі заслуженої артистки України, професора Джамагорцян А. В., в класі заслуженої артистки України, професора Ютеш Н. Г., в класі доцента Петрової Л. Т.